Wat heeft KDO u te bieden

Onze sportvereniging bestaat uit verschillende afdelingen, te weten Veldvoetbal, Zaalvoetbal, Handbal, Volleybal en DAG (Dance - Aerobics - Gymnastiek). Al deze afdelingen hebben een eigen bestuur. Informatie over de bestuursopzet en dergelijke vindt u bij de verschillende afdelingen op deze Website. Daarnaast wordt er nog op informele wijze door dames en heren aan trimmen gedaan.

Vele verenigingen maken gebruik van onze prima, nieuwe, faciliteiten. Voorbeelden hiervan zijn onder meer twee badmintonverenigingen die hun wedstrijden in onze eigen sporthal spelen, de lokale EHBO vereniging, diverse honkbalclubs, een vogelvereniging, een klaverjasvereniging, et cetera. Overdag wordt het complex gebruikt door het schoolonderwijs dat gymnastieklessen geeft in onze sporthal.
KDO is opgericht in 1945 en is voor onze gemeenschap (De Kwakel) een grote vereniging (ongeveer 1300 actieve leden) met een sterke regionale aantrekkingskracht. Wij zijn een gezonde vereniging met oog voor de toekomst. Zo wordt er jaarlijks gericht in de vereniging geïnvesteerd om de faciliteiten in prima conditie te houden.

Verder vinden wij, in de gehele breedte, het belangrijk om zorgvuldig om te gaan met onze jeugd. Hiervoor hebben wij binnen onze vereniging een jeugdbeleidsplan ontwikkeld. Op deze website vindt u meer informatie over ons jeugdbeleidsplan.
Wilt u verdere informatie, neem dan gerust contact op met één van onze contactpersonen of stuur een e-mail naar bestuur@kdo.nl .

<< Sportvereniging KDO nieuws
Nieuws
 • Versoepeling COVID19 maatregelen per 1 juli

  29 June 2020
  Per 1 juli 2020 zetten we een volgende stap vooruit in de corona-aanpak. De Rijksoverheid heeft aangegeven dat we van een ‘intelligente lockdown’ naar ‘ruimte met regels’ gaan, met algemene regels voor binnen en buiten. Die blijven nodig, want het coronavirus is zeker niet verdwenen. 

  De volgende basisregels zijn nog steeds van kracht:

  • heb jij of iemand in je huidhouden klachten: blijf thuis en laat je zo snel mogelijk testen;
  • ben je 18 jaar en ouder: houd 1,5 meter afstand van anderen (tijdens het sporten is dit niet meer nodig);
  • was vaak je handen;

  Voor kinderen en jongeren gelden vanaf 1 juli soepeler regels:
  • Kinderen tot en met 12 jaar (JO13) hoeven onderling en tot volwassen geen 1,5 meter afstand te houden
  • Jongeren tot en met 18 jaar (JO19) hoeven onderling geen 1,5 meter afstand te houden; wel blijven ze 1,5 meter afstand houden tot volwassenen

  Naar het sportpark en toegang tot het sportpark
  • Alle ingangen gaan weer normaal open op de momenten dat het park open is. We hebben voldoende ruimte zodat iedereen 1,5 meter afstand van een ander kan houden.
  • Daar waar de 1,5 meter lastig te hanteren is, hebben we met pijlen de gewenste richting aangegeven.

  Kleedkamers en douches
  • De kleedkamers zijn weer open. Voor sporters vanaf 18 jaar geldt een maximum aantal sporters per kleedkamer zodat zij de 1,5 meter afstand kunnen aanhouden. Dit maximum staat op de deur aangegeven.

  Kantine
  • Zowel binnen als buiten op het terras zijn zitplaatsen verplicht.
  • We hebben de stoelen zo geplaatst dat er maximaal 100 mensen tegelijk binnen kunnen zijn
  • Bestellen kan op speciaal aangegeven plekken aan de bar. Met speciale lijnen is de 1.5 meter afstandsgrens aangegeven zodat iedereen voldoende ruimte heeft
  • Biljarten en darten is toegestaan, mits de deelnemers1,5 meter afstand houden en alleen degene die aan de beurt is, staat. Alle andere deelnemers zitten

  Sporthal
  • Ook de binnensporten mogen per 1 juli weer.
  • De kleedkamers zijn weer open. Voor sporters vanaf 18 jaar geldt een maximum aantal sporters per kleedkamer zodat zij de 1,5 meter afstand kunnen aanhouden. Dit maximum staat op de deur aangegeven.
  • Op de tribune houden we 1,5 meter afstand tot anderen; zitten is verplicht
Evenementen
Weer
 • 13,0°
  Zwaar bewolkt en regen
  Enkele zeer natte dagen
Buienradar.nl