Wat heeft KDO u te bieden

Onze sportvereniging bestaat uit verschillende afdelingen, te weten Veldvoetbal, Zaalvoetbal, Handbal, Volleybal en DAG (Dance - Aerobics - Gymnastiek). Al deze afdelingen hebben een eigen bestuur. Informatie over de bestuursopzet en dergelijke vindt u bij de verschillende afdelingen op deze Website. Daarnaast wordt er nog op informele wijze door dames en heren aan trimmen gedaan.

Vele verenigingen maken gebruik van onze prima, nieuwe, faciliteiten. Voorbeelden hiervan zijn onder meer twee badmintonverenigingen die hun wedstrijden in onze eigen sporthal spelen, de lokale EHBO vereniging, diverse honkbalclubs, een vogelvereniging, een klaverjasvereniging, et cetera. Overdag wordt het complex gebruikt door het schoolonderwijs dat gymnastieklessen geeft in onze sporthal.
KDO is opgericht in 1945 en is voor onze gemeenschap (De Kwakel) een grote vereniging (ongeveer 1300 actieve leden) met een sterke regionale aantrekkingskracht. Wij zijn een gezonde vereniging met oog voor de toekomst. Zo wordt er jaarlijks gericht in de vereniging geïnvesteerd om de faciliteiten in prima conditie te houden.

Verder vinden wij, in de gehele breedte, het belangrijk om zorgvuldig om te gaan met onze jeugd. Hiervoor hebben wij binnen onze vereniging een jeugdbeleidsplan ontwikkeld. Op deze website vindt u meer informatie over ons jeugdbeleidsplan.
Wilt u verdere informatie, neem dan gerust contact op met één van onze contactpersonen of stuur een e-mail naar bestuur@kdo.nl .

<< Sportvereniging KDO nieuws
Nieuws
 • Voetbalquiz bij KDO zorgt voor een sfeervolle avond in de kantine!

  25 November 2018
  Voetbalquiz bij KDO zorgt voor een sfeervolle avond in de kantine!
  Na een uitgebreide promotiecampagne werd erop vrijdagavond 23 november jl. de zesde editie van de voetbalquiz bij KDO georganiseerd. Onder enthousiaste leiding van de quizmasters Theo en Hein Leliveld konden de deelnemende 39 koppels vanaf 20:30 uur hun geluk op in de Kwakelse kantine. In acht rondes met tien vragen werd er volop gestreden voor een topklassering in het klassement. De voetbalvragen waren zeer divers tijdens deze avond, variërend van spelerspaspoorten, regiovragen, historische opstellingen en een speciale ronde, die geheel in het teken stond van Johan Cruijff.

  Uiteindelijk werd rond middernacht na een zenuwslopende finale de winnaar van de Kwakelse voetbalquiz bekendgemaakt. Het Aalsmeerse koppel Joey van de Velde en Andre Lemmerzaal wisten met veel passie en strijd ruim aan het langste eind te trekken. Het duo Tim van Klink en Simon den Heeten eindigen op gepaste afstand (acht punten verschil) op het tweede plaats. KDO-ers cq. vader en zoon: Johan en Jesse Stange hielden de Kwakelse eer hoog door de derde plaats in de wacht te slepen. Opvallend was daarnaast de 22e plaats van het Leimuidense duo Niels en Mats, die vorig jaar de quiz in De Kwakel wisten te winnen.

  Een groot compliment gaat uit naar alle mensen die zich voor deze avond hebben ingezet. Het was een perfect georganiseerde voetbalquiz wat tot een prachtige avond in de kantine heeft geleid. De organisatie heeft unaniem besloten dat volgend jaar de zevende editie wordt gehouden!

  1 Andre en Joey 64
  2 Tim en Simon 56
  3 Johan en Jesse 55
  4 Bart-Jan en Jean-Paul 54
  5 Tom en Lennart 54
  6 Ferry en Chris 53
  7 Menno en Fabian 53
  8 Jim en Patrick 51
  9 Joeri en Roy 51
  10 Erik en Sven 51
  11 Jim en Joris 50
  12 Erwin en Maurice 49
  13 Jesper en David 48
  14 Stefan en Robert-Jan 48
  15 Eddy en Andy 48
  16 Ferdi en Michel 48
  17 Raymond en Johan 47
  18 Timo en Joost 46
  19 Vincent en Remie 45
  20 Marco en Mike 45
  21 Roy en Luc 45
  22 Niels en Mats 44
  23 Micha en Max 44
  24 Mitchel en Mathijs 44
  25 Edwin en Charl 42
  26 Erik en Stan 41
  27 Paul en Gerwin 41
  28 Roel en Jordi 41
  29 Patrick en Bram 40
  30 Gerard en Berry 33
  31 Jeroen en Kees 32
  32 Vivian en Dana 32
  33 Ton en Gerard 29
  34 Claudia en Kim 29
  35 Bart en Chris 26
  36 Raj en Benno 26
  37 Yaron en Ivar 23
  38 Lejo en Peter 21
  39 Niels en Sam 19
Evenementen
 • Geen item(s) gevonden
Weer
 • 18,9°
  Vrijwel onbewolkt (zonnig/helder)
  Tot donderdag volop zomers!
Buienradar.nl