Vacatures

KDO is een club voor leden, door de leden. Een vereniging brengt mensen samen die iets delen; bij KDO is dat plezier in sport, zowel op het veld als in de zaal. Door een plek te bieden waar inwoners bij elkaar kunnen komen wil KDO ook een belangrijke maatschappelijke rol spelen in De Kwakel. Om dat te bereiken zijn er vrijwilligers nodig om de vereniging te laten groeien, maar vooral om onze vereniging te laten bruisen en De Kwakel te inspireren.

Vrijwilligers zijn er in allerlei soorten en maten; soms zijn ze lastig te vinden maar altijd zijn ze goud waard. Daarom werken we aan een vrijwilligersplan waarmee we gestructureerd op zoek kunnen gaan naar nieuwe vrijwilligers en ook structureel aandacht hebben voor de bestaande vrijwilligers.

Met deze aanpak hopen we met nog meer vrijwilligers aan een nog bruisender vereniging te bouwen – ook hier geldt: samen krijgen we het voor elkaar!

Op deze pagina zie je welke vrijwilligers we momenteel zoeken. Je kunt direct op een vacature reageren.

Aanmelden kan ook via een mail naar bestuur@kdo.nl. We nemen dan snel contact met je op.

<<Terug
 • Trainerscontactpersoon handbal

  24 oktober 2022
  Voor onze technische commissie zijn wij op zoek naar een hands-on trainerscontactpersoon.

  Wie zoeken we?

  Iemand die affiniteit heeft met en inzicht heeft in handbal en daarnaast communicatief sterk is. Je hebt een coördinerende taak in het aansturen van de trainers en het uitzetten van het technisch beleid, wat zich bijvoorbeeld uit in het organiseren van trainersvergaderingen, het bepalen van de trainingstijden en het aanstellen van en wegwijs maken van nieuwe trainers binnen KDO.

  Je bent altijd in overleg met de trainers en je werkt samen met de coachcontactpersoon. Samen vormen jullie de technische commissie.

  Wat bieden we?
  Een enthousiaste trainersgroep die elke week voor onze leden klaar staat om trainingen te verzorgen. Daarnaast is er een groeiende groep kaderleden en een actief handbalbestuur dat je ondersteunt. Daarnaast zijn er gedurende het seizoen altijd gezellige kaderactiviteiten waar je bij aan kunt sluiten. Last but not least: een coördinerende vrijwilligersfunctie staat natuurlijk heel goed op je cv!


  Benieuwd naar wat deze taak precies inhoudt? Of ben je enthousiast geworden? Neem dan contact met ons op via handbal@kdo.nl