DAG Nieuws

<< Dance/Aerobics/Gym nieuws
Nieuws
 • Bodyshape van de maandagmorgen in mei groepsles van de maand

  27 april 2024
  Bodyshape van de maandagmorgen in mei groepsles van de maand

  Bodyshape van de maandag is in mei groepsles van de maand.
  Iedereen mag gratis en vrijblijvend in maand mei meedoen.

  De groepsles Bodyshape op maandagochtend van 9.30 uur tot 10.30 uur is een gezellige les en bestaat uit een leuke enthousiaste groep mensen.

  Iedereen is welkom, jong en oud, waarbij ieder voor zichzelf bepaalt wat met betrekking tot het lijf en oefeningen mogelijk is.

  Eerst wordt er een warming up gedaan met vervolgens staande spierversterkende oefeningen.

  Dit kunnen oefeningen voor de benen, billen, heupen, armen ed. zijn met elke keer een ander attribuut, zoals gewichten, dynabands, resistancebands, steps, hoepels.

  Vervolgens worden er spierversterkende oefeningen op een matje gedaan en vaak sluiten we de les af met tien tot vijftien minuutjes rek en strekoefeningen (oftewel YIN yoga) om vervolgens weer voldaan naar huis te gaan.

  In de zomer proberen we met het mooie weer ook lekker op de voetbalvelden te sporten.

  Dit alles is uiteraard op muziek!

  De groep is erg betrokken met elkaar en straalt dat ook uit, ieder doet erg zijn best en het is elke week weer een feest om voor te mogen les geven.

  Kom gezellig een keer meedoen en ontdek hoe je op maandagmorgen weer helemaal fit de week kan beginnen.

  Tot dan. 

  Hartelijke groeten,

  Corine van der Neut-Könst

   

  ABC door de maandaggroep 

  A             Afwisselend    Door de afwisseling van verschillende oefeningen en tempo’s                                               is                                          deze groepsles voor iedereen toegankelijk. / Sonja

   B             Bodyshape      elke maandagochtend. Hoe leuk en gezellig is dat en nog goed voor lijf                                                                              en leden. Dat is mooi meegenomen. / Silvia 

  C              Corine                onze steun en toeverlaat tijdens de maandagochtend les. Zij zorgt iedere week voor een                                                   afwisselend programma. / Renate 

  D              Dumbells          worden elke week weer door Corine uit de kast gehaald, om ons op weg te helpen naar de                                                 Olympische spelen./ Ellen 

  E              Energie            krijg je van sport en waar je heel fit van wordt. / Emmy 

  F              Fit                    blijven is belangrijk, daarom gezellig sporten met elkaar! /Truus 

  G             Groepsles        bodyshape is heel gezellig met elkaar./ Ans P. 

  H             Heerlijk           en gezond met afwisselend, leuke en fijne lessen met Corine.                                                                                          Daarbij ook nog veel plezier met elkaar. / Silvia 

  I              Iedere            maandagmorgen een uurtje lekker sporten met elkaar. Ria vd Kn 

  J              JA….               het is maandag. We gaan heerlijk sporten alle spieren komen aan debeurt. En om 10.30 uur heb                                       je een goed begin van de week./ Ria S 

  K             K.D.O.             Bodyshape bij K.D.O. is favoriet onder veel gezellige Kwakelaars / Sonja 

  L             Lekker             op maandagochtend met sporten beginnen 
                                        Dat verzet voor de rest van de week al je zinnen! / Marian 

  M            Matjes             worden veel gebruikt. Heel goed voor benen, heupen en een platte buik./ Ans M 

  N            Neut (van der) is de achternaam van Corine, onze leuke sportieve  Bodyshape juf / Lettie 

  O            Olympische spelen  zullen we niet winnen, maar we zijn wel goed bezig. / Trudy 

  P            Praatgroep       kan deze groep wel eens zijn tijdens de les. Maar dat is alleen maar gezellig en is een teken dat                                   iedereen het naar zijn zin heeft. En anders maak ik snel de les wat zwaarder…😉 / Corine 

  Q       Quasi-enthousiast   is hier niet van toepassing, omdat je echt enthousiast wordt. ./ Silvia 

  R              Rug                  Daar wordt maandagochtend ook aan gewerkt,dat maakt de rug soepel en sterk.                                                             Zo met sporten bezig te zijn, maakt je dag weer fijn. / Anneke 

  S             Sport                mee op maandagmorgen met BodyShape om halftien.    super leuk om te doen! / Gonnie 

  T             Trainen            Elk maandag weer. Cardio, kracht en oefeningen keer op keer. / Tineke H. 

  U            Uitnodiging     om met deze leuke groep te komen sporten./ Paulien 

  V             Verbondenheid Onze groep drinkt 1x per maand gezamenlijk koffie in de kantine en we                                                                          denken aan onze groepsleden bij ziekte of ander leed. / Renate 

  W           Wilskracht       wordt elke week weer op de proef gesteld / Ellen 

  X             Xenofobie        Dit hoef je niet te hebben om mee te doen. Iedereen kan mee  sporten                                                                             jong of wat ouder. / Trudy 

  Y             Yoga                we eindigen ook weleens met heerlijke yoga oefeningen / Paulien 

  Z             Zweet              daar zul je in werken. Kom dus gezellig meedoen, dan zul je het merken / Ans M

   

   

   

   

Evenementen
Weer
 • 16,2°
  Zwaar bewolkt
  Vanmiddag opnieuw regen- en onweersbuien
Buienradar.nl