De kneepjes van het handbalvak leer je natuurlijk door het heel vaak te doen én door goed te luisteren naar je trainers. De handbaljeugd (E, D en C) van KDO kreeg afgelopen zaterdag de unieke kans om handballen te leren van een van de allerbeste trainers van Nederland: assistent-bondscoach Ricardo Clarijs!
Als handbalfanaat zijn dit natuurlijk de krenten in de pap: want wie kan er nu zeggen dat hij trainen heeft gehad van zo'n topper? De kinderen waren best onder de indruk en waren nog harder aan het werk dan tijdens hun eigen trainingen. Ze mochten natuurlijk ook nog vragen stellen aan Ricardo.
Ricardo kwam naar De Kwakel omdat KDO handbal de winnaar was van de fotowedstrijd van het NHV tijdens De week van de scheidsrechter. Hij sprak zich positief uit over ons mooie sportcomplex en het grote aantal jeugdleden voor 'zo'n klein dorp'. Daar zijn wij als KDO handbal natuurlijk ook super trots op! 

.png)

