Goed nieuws! Vanaf nu is het mogelijk om jouw nieuwe trainingskleding en underwear met KDO-uitstraling online te bestellen.
Volgens de regels van de bonden moet onderkleding die tijdens wedstrijden zichtbaar is, dezelfde kleur hebben als het wedstrijdtenue. Een ondershirt moet dus aansluiten bij de kleur van het shirt en een lange broek of slidingbroek bij de kleur van het wedstrijdbroekje.
Om het voor onze spelers makkelijk te maken, heeft JAKO samen met Clubkledingwinkel een mooie collectie geselecteerd die past bij het KDO-tenue. Zo kun je jouw wedstrijdtenue compleet maken met onder andere een rood ondershirt en passende onderkleding voor onder het wedstrijdbroekje. Ideaal voor de koudere wedstrijddagen: lekker warm én volgens de bondsregels.
Daarnaast vind je in de ledenshop ook verschillende trainingskleding van KDO.
Bekijk de nieuwe ledenshop: https://kdo.clubkledingwinkel.nl/
Pasdagen in de KDO-kantine
Wil je zeker weten dat je de juiste maat bestelt? Kom dan naar één van onze pasdagen in de kantine van KDO:
Woensdag 26 augustus: 18.00 – 20.00 uur
Zaterdag 29 augustus: 09.30 – 12.30 uur
Tijdens de pasdagen kun je de kleding passen en direct bekijken hoe de verschillende items vallen. Daarnaast zijn er speciaal voor deze pasdagen aantrekkelijke aanbiedingen samengesteld, zodat we het voor zoveel mogelijk leden mogelijk maken om mooie KDO-kleding aan te schaffen.
We zien jullie graag tijdens één van de pasdagen!
Veel plezier met jullie nieuwe KDO-kleding!

